LKG1H821MESZCK
MFR.Part #
LKG1H821MESZCK
JLCPCB Part #
C1602792
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1.4A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 22mm 30mm 50V 820uF ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS