UVZ2C4R7MED
MFR.Part #
UVZ2C4R7MED
JLCPCB Part #
C1583151
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 11mm 160V 2.5mm 34mA@120Hz 4.7uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS