UPM0J682MHD6
MFR.Part #
UPM0J682MHD6
JLCPCB Part #
C5111701
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 18mm 2.11A@120Hz 25mm 5000hrs@105℃ 6.3V 6800uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS