URZ1H102MHD1TN
MFR.Part #
URZ1H102MHD1TN
JLCPCB Part #
C1589537
Package
Plugin,D18xL22mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 1000uF 18mm 22mm 50V 7.5mm 830mA@120Hz ±20% 插件,D18xL22mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS