LAKW6151MELB30
MFR.Part #
LAKW6151MELB30
JLCPCB Part #
C1607133
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 150uF 2000hrs@105℃ 30mm 30mm 420V 820mA@120Hz ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS