UPJ1K4R7MDD
MFR.Part #
UPJ1K4R7MDD
JLCPCB Part #
C1592567
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 2000hrs@105℃ 26mA@120Hz 2mm 4.2Ω 4.7uF 5mm 80V ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS