UPM0J561MPD
MFR.Part #
UPM0J561MPD
JLCPCB Part #
C1650526
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 15mm 3.5mm 3000hrs@105℃ 560uF 595mA@10kHz 6.3V 8mm ±20% 插件,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS