UPJ1E221MPD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPJ1E221MPD1TD
JLCPCB Part #
C5111580
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 15mm 220uF 25V 3.5mm 3000hrs@105℃ 455mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS