UPW2G4R7MPD
MFR.Part #
UPW2G4R7MPD
JLCPCB Part #
C1580915
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 20mm 4.7uF 400V 43mA@120Hz 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS