UEP0J332MHD1TN
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UEP0J332MHD1TN
JLCPCB Part #
C2166560
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1.2765A@10kHz 1000hrs@105℃ 16mm 3300uF 6.3V 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS