UPJ1E391MHD6TO
MFR.Part #
UPJ1E391MHD6TO
JLCPCB Part #
C5111586
Package
Plugin,D12.5xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 15mm 25V 390uF 5000hrs@105℃ 5mm 720mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS