UST1C101MDD1TA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UST1C101MDD1TA
JLCPCB Part #
C5112159
Package
Plugin,D8xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 107mA@120Hz 16V 3.5mm 8mm 8mm ±20% 插件,D8xL8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS