UPJ1H181MHD6
MFR.Part #
UPJ1H181MHD6
JLCPCB Part #
C1498420
Package
Plugin,D12.5xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 120mΩ 180uF 5000hrs@105℃ 50V 5mm 605mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS