UHV1E680MDD1TD
MFR.Part #
UHV1E680MDD1TD
JLCPCB Part #
C1592381
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 2.5mm 25V 360mA@100kHz 5000hrs@105℃ 5mm 68uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS