UKT1E221MPD
MFR.Part #
UKT1E221MPD
JLCPCB Part #
C1584851
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 11.5mm 220uF 240mA@120Hz 25V 3.5mm 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS