LNY2V332MSEGBN
MFR.Part #
LNY2V332MSEGBN
JLCPCB Part #
C6218201
Package
Bolt,D63.5xL78mm
Description
-40℃~+85℃ 13.1A@120Hz 28.6mm 3300uF 350V 63.5mm 78mm ±20% Bolt,D63.5xL78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS