LAS2W221MELB35
MFR.Part #
LAS2W221MELB35
JLCPCB Part #
C1583252
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.3A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 30mm 35mm 450V ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS