ULD1J100MDD1TD
MFR.Part #
ULD1J100MDD1TD
JLCPCB Part #
C1584769
Package
Plugin,D5xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10uF 12.5mm 2.5mm 33.6mA@120Hz 5mm 63V ±20% 插件,D5xL12.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS