ULD1H100MDD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
ULD1H100MDD1TD
JLCPCB Part #
C1584759
Package
Plugin,D5xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10uF 12.5mm 2.5mm 37.8mA@120Hz 50V 5mm ±20% 插件,D5xL12.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS