UUX0J681MNL1GS
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UUX0J681MNL1GS
JLCPCB Part #
C3828885
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10mm 2000hrs@105℃ 408mA@120Hz 6.3V 680uF ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS