LQR2W182MSEGBN
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LQR2W182MSEGBN
JLCPCB Part #
C1617303
Package
Bolt,D63.5xL83mm
Description
-25℃~+85℃ 1800uF 28.6mm 450V 5000hrs@85℃ 63.5mm 7.9A@120Hz 83mm ±20% 螺栓,D63.5xL83mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS