UKL1H3R3MDDANA
MFR.Part #
UKL1H3R3MDDANA
JLCPCB Part #
C1579796
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 2mm 3.3uF 50V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS