LNC2V123MSEJ
MFR.Part #
LNC2V123MSEJ
JLCPCB Part #
C3813684
Package
Bolt,D90xL123mm
Description
-40℃~+85℃ 12000uF 123mm 30.1A@120Hz 31.8mm 350V 5000hrs@85℃ 90mm ±20% Bolt,D90xL123mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS