UGB1H3R3KHM1TO
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UGB1H3R3KHM1TO
JLCPCB Part #
C2166263
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 16mm 3.3uF 50V 7.5mm 850mA@6kHz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS