LKG1H822MESCAK
MFR.Part #
LKG1H822MESCAK
JLCPCB Part #
C1609340
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 3.65A@120Hz 30mm 35mm 50V 8200uF ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS