LNT2H332MSEH
MFR.Part #
LNT2H332MSEH
JLCPCB Part #
C1668117
Package
Bolt,D76.2xL153mm
Description
-25℃~+105℃ 153mm 18.2A@10kHz 2000hrs@105℃ 31.8mm 3300uF 500V 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL153mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS