UHE2A221MHD6
MFR.Part #
UHE2A221MHD6
JLCPCB Part #
C445393
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 16mm 20mm 220uF ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS