UPW2A471MHD
MFR.Part #
UPW2A471MHD
JLCPCB Part #
C433298
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
1.31A@100kHz 100V 16mm 31.5mm 470uF 7.5mm 76mΩ@100kHz 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS