UES1A330MEM1TD
MFR.Part #
UES1A330MEM1TD
JLCPCB Part #
C1584388
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10V 2.5mm 33uF 6.3mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS