UKA1C331MPD1TD
MFR.Part #
UKA1C331MPD1TD
JLCPCB Part #
C5111134
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 13mm 16V 2000hrs@105℃ 265mA@120Hz 3.5mm 330uF 8mm ±20% 插件,D8xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS