LNC2G102MSEFBN
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNC2G102MSEFBN
JLCPCB Part #
C3814259
Package
Bolt,D51xL63mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 22mm 400V 5000hrs@85℃ 51mm 63mm 8.6A@120Hz ±20% 螺栓,D51xL63mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS