RNE1C221MDN1KX
MFR.Part #
RNE1C221MDN1KX
JLCPCB Part #
C2162367
Package
Plugin,D8xL6mm
Description
-55℃~+105℃ 13mΩ@100kHz 16V 2000hrs@105℃ 220uF 3.5mm 4.15A@100kHz 6mm 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS