UHE1J181MHD6TO
MFR.Part #
UHE1J181MHD6TO
JLCPCB Part #
C1845459
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 180uF 230mΩ 368.9mA@120Hz 5mm 63V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS