UPT2W330MHD
MFR.Part #
UPT2W330MHD
JLCPCB Part #
C1590002
Package
Plugin,D12.5xL35.5mm
Description
-25℃~+105℃ 12.5mm 33uF 35.5mm 448mA@10kHz 450V 5000hrs@105℃ 5mm ±20% Plugin,D12.5xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS