UVR0J682MHD1TO
MFR.Part #
UVR0J682MHD1TO
JLCPCB Part #
C1589335
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 12.5mm 2.208A@10kHz 2000hrs@85℃ 5mm 6.3V 6800uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS