USR0G470MDD1TE
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
USR0G470MDD1TE
JLCPCB Part #
C1591039
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.5mm 2000hrs@85℃ 47uF 4V 4mm 58.5mA@10kHz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS