RNE0J271MDS1
MFR.Part #
RNE0J271MDS1
JLCPCB Part #
C1578678
Package
Plugin,D5xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 12mΩ@100kHz 270uF 3.6A@100kHz 5mm 6.3V 8mm Polymer ±20% 插件,D5xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS