UHE1H561MHD6TN
MFR.Part #
UHE1H561MHD6TN
JLCPCB Part #
C5111033
Package
Plugin,D18xL16.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.448A@120Hz 10000hrs@105℃ 16.5mm 18mm 50V 560uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS