UBT1H471MNYGNACV
MFR.Part #
UBT1H471MNYGNACV
JLCPCB Part #
C1584772
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 1.65A@100kHz 10000hrs@125℃ 12.5mm 470uF 50V 5mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS