UHE1A562MHD6TN
MFR.Part #
UHE1A562MHD6TN
JLCPCB Part #
C2166370
Description
-40℃~+105℃ 10V 16mm 2.344A@120Hz 21mΩ 5600uF 7.5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS