UHE1J561MHD6TN
MFR.Part #
UHE1J561MHD6TN
JLCPCB Part #
C2166703
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.14A@100kHz 10000hrs@105℃ 16mm 560uF 63V 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS