UCY2D220MPD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UCY2D220MPD
JLCPCB Part #
C250959
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
10mm 12000hrs@105℃ 16mm 200V 22uF 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS