LNY2G822MSEHBB
MFR.Part #
LNY2G822MSEHBB
JLCPCB Part #
C1618011
Package
Bolt,D76.2xL153mm
Description
-40℃~+85℃ 153mm 2000hrs@85℃ 29.68A@10kHz 31.8mm 400V 76.2mm 8200uF ±20% 螺栓,D76.2xL153mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS