UES1A220MDM1TA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UES1A220MDM1TA
JLCPCB Part #
C5110879
Package
Plugin,D5xL12mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10V 12mm 22uF 5mm 5mm ±20% 插件,D5xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS