UUR1E221MNL6GS
MFR.Part #
UUR1E221MNL6GS
JLCPCB Part #
C2164315
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 220uF 232mA@120Hz 25V ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS