UBT2D470MHD
MFR.Part #
UBT2D470MHD
JLCPCB Part #
C1499109
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 12.5mm 2000hrs@125℃ 200V 204mA@120Hz 47uF 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS