UCS2C151MHD1TN
MFR.Part #
UCS2C151MHD1TN
JLCPCB Part #
C1669335
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 150uF 160V 16mm 7.5mm 945mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS