UCA2E680MHD6TN
MFR.Part #
UCA2E680MHD6TN
JLCPCB Part #
C1586913
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 18mm 250V 68uF 7.5mm 920mA@100kHz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS