UPW1H221MPD6TD
MFR.Part #
UPW1H221MPD6TD
JLCPCB Part #
C1584282
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1.03A@100kHz 10mm 20mm 220uF 5000hrs@105℃ 50V 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS