LKX2W331MESC40
MFR.Part #
LKX2W331MESC40
JLCPCB Part #
C1610650
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 330uF 35mm 40mm 450V ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS